Darmowa dostawa
Za zakupy powyżej 390 zł dostawa gratis!
Darmowa dostawa ( KURIER CHŁODNIA 18 zŁ + TermoBox 36 zŁ mięso, wędliny, nabiał; ) już od 390,00 zł.
O firmie

Zdrowie może stać się pasją - tak było w naszym przypadku. Osiem lat temu, w 2010 roku zaczęła się nasza przygoda z ekologicznym stylem życia. Właśnie wtedy, mieszkając we Wrocławiu, zdaliśmy sobie sprawę, że nie mamy dostępu do zdrowej, nieskażonej chemią żywności. Zatem zajęliśmy się produkcją naturalnych, wolnych od sztucznych nawozów i chemicznych środków warzyw, owoców i przetworów. Powróciliśmy do zapomnianych już a sprawdzonych przez dziesiątki pokoleń naturalnych metod uprawy roślin. 

Na własnym przykładzie, doświadczyliśmy jaka moc drzemie w medycynie naturalnej, która leczy żywieniem. Nasze możliwości były jednak ograniczone a zapotrzebowanie na naturalne produkty - ogromne. Na naszej drodze spotkaliśmy wielu specjalistów, którzy dzisiaj chętnie dzielą się z nami swoją wiedzą oraz ekologicznymi, zdrowymi produktami.

Doświadczenie siania i zbierania owoców własnej pracy, pozwala nam rozróżnić czy produkt rzeczywiście jest najwyższej jakości. Posiadamy też obiektywne narzędzia, które pozwalają to stwierdzić. Nasi dostawcy, tak samo jak my, są miłośnikami zdrowia. Poświęcają swoje życie aby dać innym ludziom coś dobrego, żyjąc w zgodzie z prawami natury. Znamy ich, wiemy w jak odbywa się uprawa i wyrób produktów, dzięki czemu mamy do nich pełne zaufanie.

Nie musimy się już bać, co jedzą nasze dzieci, bo mamy gwarancję jakości, jaką są certyfikaty ekologiczne. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy czerpać energię i radość z natury, budować zdrowie i dzielić się tym z innymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl